Pracownik Client Service - praca od zaraz!

Agencja Zatrudnienia KS Service

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

OBOWIĄZKI

  • Obsługa telefoniczna doradców Klienta oraz ich wsparcie w zakresie uruchomień kart lojalnościowych
  • Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania dotyczące karty lojalnościowej
  • Uruchamianie promocji w systemie lojalnościowym
  • Weryfikacja zgłoszeń Klientów
  • Prowadzenie szkoleń dla pracowników sklepów w zakresie obsługi karty lojalnościowej
  • Doradztwo dla sklepów/Franczyzobiorców w zakresie karty. Zarówno telefoniczne jak i terenowe

WYMAGANIA

  • podstawowa obsługa systemu MS Windows
  • komunikatywność
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • prawo jazdy kat. B mile widziane
  • doświadczenie w pracy z Klientem detalicznym będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym (7:00-15:00, 9:00-17:00, 11:00-19:00)
  • atrakcyjną stawkę w wysokości 28 zł brutto za godzinę pracy
  • Szkolenie przygotowujące do pracy
  • pracę od zaraz

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.