Pracownik chlewni prosiąt i macior bez doświadczenia, komunikatywny niemiecki, Berlin Niemcy

Berlin, wschodnie Niemcy, zagranica

PolFach Polnische Facharbeiter

Opis stanowiska pracy

Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje na zlecenie niemieckiego pracodawcy z okolic Berlina: Pracowników chlewni prosiąt i macior. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego.

Opis / Obowiązki

  • Miejsce pracy: okolice Berlina, Niemcy
  • Praca jest aktualna od natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Pracodawcą jest niemiecka chlewnia (prosięta i maciory)
  • Praca na pełny etat 5 do 6 dni w tygodniu, 175 do 200 godz. miesięcznie
  • Godziny pracy: 6:00 do 15:00, nadgodziny możliwe
  • Główne zadania:
  • Praca przy prosiętach i maciorach
  • Mycie i sprzątanie urządzeń do transportowania zwierząt, maszyn i narzędzi pracy
  • Czyszczenie (mycie ciśnieniowe) i odkażanie chlewni
  • Pomoc przy szczepieniu, i przemieszczaniu trzody chlewnej
  • Przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania

  • Mężczyźni i kobiety w młodym wieku, przyzwyczajeni do wielogodzinnej pracy fizycznej ze zwierzętami
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku zalecane, ale niekonieczne
  • Doświadczenie w opiece nad dużą ilością zwierząt mile widziane
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • Umiejętność pracy w zespole, punktualność, sumienność i dokładność

Oferujemy

  • Umowa niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • Stawka brutto 9,35 euro / godz.
  • Miesięczne wynagrodzenie netto ok 1200 do 1350 euro
  • Darmowe zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie)

Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w wersji niemieckiej na e-mail lub o kontakt telefoniczny.

Niemiecka Agencja Pracy PolFach z siedzibą pod Stuttgartem świadczy od roku 2012 usługi... pośrednictwa pracy dla obywateli polskich, poszukujących legalnej pracy w Niemczech,Austrii i Szwajcarii. Oferty dotyczą pracy stałej o atrakcyjnych zarobkach
i u sprawdzonych pracodawców niemieckich.

Na naszej stronie internetowej znajdują się najnowsze oferty pracy w Niemczech, Austrii i Szwajcarii oraz najważniejsze informacje o nich. W razie zainteresowania pasującą ofertą, prosimy o przesłanie aplikacji CV na adres e-mail lub kontakt telefoniczny.

Co należy wiedzieć o Agencji Pracy PolFach:

• mówimy po polsku,
• za nasze pośrednictwo pracy nie pobieramy żadnych opłat,
• nasze oferty pracy sa legalne, bezpieczne i zapewniają takie same atrakcyjne wynagrodzenie jak obywatelom niemieckim,
• oferujemy niemiecką umowę o pracę stałą wraz z pełnym pakietem socjalnym,
• udzielamy wszystkich informacji na temat posiadanych ofert pracy,
• współpracujemy tylko ze sprawdzonymi i rzetelnymi niemieckimi pracodawcami,
• wspieramy w realizacji formalności urzędowych w Niemczech (ubezpieczenie, meldunek, nadanie numeru nip, otwarcie konta bankowego).
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2020
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Przedział wynagrodzenia:
41,00 zł - 42,00 zł / stawka godzinowa (Brutto)
Premie, dodatki:
+ Drmowe zakwaterowanie i wyżywienie (śniadanie)
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna , Praca Rolnictwo , Praca Weterynaria