Pracownik chemii gospodarczej - Swarzędz

FallWork Sp. z o.o.

Swarzędz, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Swarzędz

Pakowacz/ka chemii gospodarczej

Lokalizacja Swarzędz

Opis stanowiska:

• prace na linii produkcyjnej

- prace przy podawaniu, zbieraniu i pakowaniu, etykietowaniu

- odbieranie produktów z linii produkcyjnej

Oferujemy:

- pracę w systemie 3 zmianowym

- umowę zlecenie

- atrakcyjne wynagrodzenie• terminowe wynagrodzenie

- możliwość pracy od zaraz

• chęć do podjęcia pracy

• zdolności manulane

• dyspozycyjność

• mile widziane doświadczenie w pracach produkcyjnych

Zgłoszenia osobiste FALLWORK ul. Towarowa 35, 61-896 Poznań od Poniedziałku do Piątku od 9 do 17 ( naprzeciw dworca głównego PKP)

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

tel 790 790 544

* Oferta pracy stałej