Pracownik centrum monitoringu i nadzoru

Gi Group Poland S.A.

Swarzędz, wielkopolskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Swarzędz
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • nadzorowanie wizualne budynków i analizowanie zdarzeń,
  • obsługiwanie sprzętu monitorującego zdarzenia związane z ppoż,
  • wykrywanie niechcianych zdarzeń/zachowań na terenie obiektu,
  • raportowanie nagrań oraz innych dokumentów związanych z analizą,
  • weryfikacja  zabezpieczeń i procedur.

CZEGO OCZEKUJEMY?

  • mile widziane doświadczenie w pracy przy monitoringu obiektów,
  • mile widziana wcześniejsze doświadczenie w służbach mundurowych lub ratowniczych,
  • chęci do pracy w systemie zmianowym – na zmianach po 12 godzin (6-18/18-6),
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki,
  • dobrej współpracy w zespole i bezproblemowej komunikacji.

CO OFERUJEMY?

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • miłą atmosferę pracy w dobrze zgranym zespole,
  • pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, medyczne oraz karty sportowe multisport.

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.