Pracownik/ca produkcyjny/a.

Work Service S.A.

Kraków, małopolskie

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Miejsce pracy: Kraków

Work Service Czech s.r.o. to międzynarodowa agencja, która zajmuje się doradztwem personalnym i pośrednictwem pracy. Wpis do czeskiego rejestru firm o numerze 26818426. W krótkim czasie zapewnimy Ci pracę odpowiadającą Twoim potrzebom lub doradzimy jak taką znaleźć.

Nasz klient zajmuje się produkcją wysokiej jakości przypraw.

Szukamy osób chętnych wspomóc proces produkcji.
Jest to praca na dwie zmiany.

Miejscowość, w której będą Państwo pracować nazywa sie Dolni Újezd, która jest położona niedaleko Ołomuńca w Republice Czeskiej.

Pracę można rozpocząć od 3 lipca, mamy kilka wolnych miejsc.

Można wyjechać do pracy większą grupą.

Zadania:
Obsługa skanera.
Mieszanie i ważenie sproszkowanych przypraw.
Utrzymywanie w czystości maszyn i sprzętu roboczego.
Obsługa wózków paletowych.

Oczekiwania:
Uważne wykonywanie pracy.
Dyspozycyjność do podjęcia pracy w najbliższym czasie;
Nastawienie na dłużą współpracę.

Oferujemy:
Wynagrodzenie około 3.900 PLN/brutto/miesięcznie.
Pracę na dwie zmiany, bez zmian nocnych.
Czeską umowę o pracę na rok, z możliwością przedłużenia.
Opłacone zakwaterowanie.
25 dni pełnopłatnego urlopu (5 dni ekstra).
Ponadto:
Opiekę polskojęzycznego koordynatora.
Po przepracowaniu tygodnia, można wziąć zaliczkę.
Zapewniamy badania lekarskie,
Pomagamy: wyrobić pozwolenie na pracę w przemyśle spożywczym jak i założyć konto w czeskim banku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk poniżej.

Dodatkowo uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.