Pracownik/ca magazynu

InterKadra Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego z 12-letnim doświadczeniem na rynku. Oferujemy pracę dostosowaną do Twoich kwalifikacji i potrzeb. Jesteśmy firmą godną zaufania!

Nr 3372 w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia.

Obecnie dla naszego Klienta prowadzimy rekrutację na stanowisko: PRACOWNIK/CA MAGAZYNU

Nr ref:MAG/0919/WAW

numer kontaktowy 666 826 918

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie - umowa o pracę (agencja pracy)

pełny etat, możliwość zatrudnienia bezpośrednio przez Klienta na czas nieokreślony
wynagrodzenie zasadnicze plus BARDZO ATRAKCYJNY system premiowy - BEZ GÓRNEGO LIMITU PREMII WYDAJNOŚCIOWEJ
miłą atmosferę pracy, opartą na partnerskich zasadach
perspektywę rozwoju zawodowego w firmie o stabilnej pozycji na rynku
wsparcie i opiekę koordynatora z ramienia agencji
Zadania

odpowiednie przygotowanie/pakowanie towaru przeznaczonego do wysyłki
praca ze skanerem oraz praca przy sortowaniu towaru
dbałość o właściwe rozmieszczenie asortymentu w magazynie
inne prace magazynowe - praca fizyczna

Wymagania

Oczekujemy

dobra sprawność fizyczna,

dyspozycyjność do pracy w systemie 3-wym

zdolności manualne oraz spostrzegawczość
sumienność i zdyscyplinowanie
Jesteś zainteresowany/a ofertą? Zapraszamy na oprowadzenie po magazynie w celu zapoznania się ze stanowiskiem!

Zapraszamy do przesłania aplikacji, skontaktujemy się i udzielimy szczegółowych informacji

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/01/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Praca fizyczna, Praca Praca na magazynie