Pracownik/-ca linii produkcyjnej

PowerJobs Sp. z o.o.

Tychy, śląskie

Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego;
  • Uzupełnianie komponentów na linii produkcyjnej;
  • Oklejanie produktów, układanie na paletach.

Wymagania

  • Posiadanie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia w najbliższym czasie;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji;
  • Zaangażowanie, systematyczność, odpowiedzialny stosunek do pracy;
  • Gotowość do pracy w systemie równoważnym po 12h (ok. 14 dni roboczych w miesiącu).

OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę na pełny etat, po okresie próbnym zatrudnienie bezpośrednio w strukturach firmy;
  • Pracę w systemie równoważnym po 12h (2 dni pracy, 2 dni wolne itd.);
  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie;
  • Początkową stawkę: ok. 3000 PLN brutto/mies.

Prezentacja firmy

Agencja zatrudnienia PowerJobs (nr KRAZ 11749) świadczy usługi w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
2 800PLN - 4 200PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy