Opis stanowiska pracy

ASK Poland Sp. z o.o. to firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na rynku polskim od 1997 r. Jesteśmy międzynarodowym liderem w produkcji kompleksowych systemów nagłośnieniowych.

Kiedy jedziesz Fiatem, Audi, Porsche, Alfą Romeo, Suzuki czy BMW i słuchasz muzyki - masz tą
przyjemność dzięki naszym produktom!

To my produkujemy głośniki, anteny i wzmacniacze do samochodów tych marek!

Poszukujemy kandytatów/tki osób na stanowisko:

Pracownik/ca linii produkcyjnej

Zadania:
1. Przygotowanie produkcji i obsługa urządzeń zgodnie z instrukcja pracy.
2. Utrzymanie stanowiska pracy w czystości i porządku przez cały czas świadczenia pracy.
3. Kontrola jakości wyrobów
4. Prace pomocnicze na linii produkcyjnej oraz zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego.

Oferujemy :
1. Stabilne zatrudnienie bezpośrednio przez ASK Poland Sp. z o.o. i atrakcyjne wynagrodzenie
2. Możliwość rozwoju, możliwość awansu i pracę w przyjaznej atmosferze
3. Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełny etat
- najpierw na okres próbny - osoby rzetelnie wywiązujące się z obowiązków po okresie próbnym będą zatrudnione w ramach umowy o pracę na czas określony , a następnie nieokreślony - celem jest długoterminowa współpraca
4. Pakiet świadczeń socjalnych, możliwość korzystania z dodatkowej opieki medycznej oraz dodatkowego ubezpieczenia na korzystnych warunkach

Wymagania

Jeśli:
- masz zręczne dłonie i dobry wzrok
- potrafisz szybko kojarzyć i logicznie myśleć
- potrafisz się koncentrować na zadaniu, i umiesz szybko reagować
- chcesz pracować z pasjonatami i rozwijać zdolności manualne

i dodatkowo masz doświadczenie w pracy na produkcji (jeśli go nie masz – nie ma problemu –
zdobędziesz go z nami!)

Prezentacja firmy

Firma z branży Automotive z siedzibą w Bielsku – Białej działająca na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, kolejna na 33 miesiące - na czas określony, następna na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
25
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy