Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Ark Jobs ( nr cert 8136) pilni poszukuje pracownika na stanowisko Pracownika budowlanego.

Miejsce pracy: Zawiercie

Zakres obowiązków:
-prace murarskie,
-prace ogólnobudowlane.

Oferujemy:
-umowę o pracę na okres próbny z możliwością długofalowej współpracy,
-atrakcyjne wynagrodzenie + premia,
-terminową wypłatę wynagrodzenia,

Wymagania

-wykształcenie min zawodowe,
-min 1 rok doświadczenia w pracach budowlanych,
-brak nałogów,
-bardzo bardzo dobra organizacja własnej pracy,
-prawo jazdy kat. B- warunek konieczny.
Osoby zainteresowane, spełniające wymagania prosimy o przesłanie CV lub kontakt osobisty w siedzibie biura Zawiercie ul Wierzbowa.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści moich danych i ich poprawiania.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2018 r. poz. 1000.)”.

Prezentacja firmy

ARK JOBS Sp. z o.o zajmuje się praca tymczasową oraz pośrednictwem prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Praca fizyczna