Pracownik budowlany

Beetsma Sp. z o.o.

Tilburg, zagranica

Opis stanowiska pracy

Firma Beetsma Sp. z o.o. ( nr rej 5169) jest spółką należącą do holenderskiego holdingu Van Koppen & Van Eijk, jednego z liderów na rynku

pośrednictwa pracy. Zajmujemy się pośrednictwem pracy stałej i tymczasowej w Polsce i za granicą. Współpracujemy z firmami na terenie

całego kraju. Rekrutujemy i pomagamy w zatrudnieniu pracowników różnego szczebla.

Dla naszego klienta na terenie Holandii poszukujemy pracowników, którzy są zainteresowani podjęciem pracy przy rozbiórkach

budowlanych. Doświadczenie mile widziane (również w budownictwie). Praca na zewnątrz i wewnątrz.

Praca w okolicach Tilburga.

Wymagania

Wymagania:

doświadczenie na podobnym stanowisku

- ukończony kurs VCA lub gotowość ukończenia go w ciągu 3 miesięcy na koszt pracodawcy

- brak lęku wysokości

- chęć i motywacja do pracy

- gotowość do wyjazdu na dłuższy okres czasu

- komunikatywna znajomość j. angielskiego oraz posiadanie prawo jazdy

- gotowość do pracy na zewnątrz

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem tel 508 569 205

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomiast na ry... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/03/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie