Pracownik budowlany

Faktoria Sp. z o.o.

śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Duża firma budowlana prwadząca  inwestycje na Śląsku  poszukuje pracowników budowlanych:

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe w pracach wykończeniowych
  • samodzielność, dokładność i zaangażowanie
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy

Prezentacja firmy

Założeniem naszej spółki – Faktoria Sp. z o.o. – jest realizacja robót b... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2020
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna