Opis stanowiska pracy

Nicromet to polska firma działająca w branży recyclingowej, specjalizująca się w produkcji stopów odlewniczych dla odlewni aluminium w Europie.

Obecnie do naszego zakładu w Skawinie, do działu utrzymania ruchu, poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK BUDOWLANY

Nr ref. PB/O/2019

Miejsce pracy: Oświęcim

Do obowiązków na powyższym stanowisku należeć będzie:

  • Wszelkie prace budowlane na terenie zakładu produkcyjnego w Oświęcimiu;
  • Wykonywanie prac zbrojarskich, ciesielskich, murarskich i innych prac budowlanych zgodnie z założonym harmonogramem prac;

Wymagania stawiane kandydatom:

  • Wykształcenie min. zawodowe;
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku cieśli i/lub zbrojarza i/lub murarza przemysłowego;
  • Umiejętność pracy w oparciu o rysunek techniczny;
  • Zdolność i pozwolenie na pracę na wysokościach (powyżej 3 metrów);
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w grupie;
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;

Oferujemy:

  • Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Niezbędne narzędzia pracy;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Rekrutacja:

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV drogą elektroniczną za pomocą przycisku "Aplikuj".

Firma zastrzega sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prezentacja firmy

Nicromet to prywatna polska firma działająca w branży recyclingowej, spe... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Praca na produkcji