Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej na tym stanowisku będą należały:

Przygotowanie, układanie i montaż zbrojeń;

Zalewanie zbrojeń betonem, przygotowywanie mieszanki betonowej;

Praca przy fundamentach;

Wykonywanie zbrojenia dla różnych prefabrykatów

Praca przy budowie konstrukcji przemysłowych

Wymagania:

chęci do pracy

Oferujemy:

stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

atrakcyjne wynagrodzenie

możliwość szkoleń i podnoszenia kwalifikacji

pracę dynamicznie rozwijającej się firmie

odpowiedzialną i samodzielną pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV i listu motywacyjnego). Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie klauzuli: „Zgadzam się na wykorzystanie moich danych osobowych w celach rekrutacyjnych zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926)”.

Wymagania

Chęci do pracy

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe REMO to firma z wieloletnim doświadczenie... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Podstawowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne