Opis stanowiska pracy

Szukamy pracowników z UKRAINY, BIAŁORUSI I INNYCH KRAJÓW

3 samodzielnych pracowników - malarz, gipsiarz, tapeciarz, monter sufitów i ścianek z PŁYT g-k, gbpanele podłogowe, drobna elektryka i hydraulika,

ZAKAZY - brak nałogów

Zabraniamy kontaktu z kierownikami budowy i właścicielami domów itp.

Ubranie robocze kupujemy po 2 tygodniach

po okresie próbnym jest spisywana umowa i rejestrujemy pracownika na 1-2 etatu firma jest lega

Pracujemy po 10-12 godzin w tym są 2 przerwy po 20 minut.

PRACOWNIK po okresie 2 tygodni jest kierowany na badania lekarskie i szkolenie BHP za które my płacimy 350 zł, ale jeżeli pracownik samowolnie lub zw swojej winy odejdzie z pracy potrącamy mu jednorazowo 350 zł i za ubranie robocze 120 zł.

  • Wynagrodzenie płatne co 2 tygodnie stawka na okres próbny 14 zł do ręki większość prac wykonujemy z przerobu, do pracy dowozimy za darmo
  • Wiek pracownika jest obojętny tylko ma być sprawny
  • Mieszkanie płatne 10 zł dziennie za spanie kąpiel pranie dostęp do kuchni i lodówki
  • MOGĘ gotować zupy za 5 zł, mieszkamy w swoim domku we 2 osoby pracownicy mają 2 pokoje

Prezentacja firmy

Bożena Staniec - Bonmar Usługi Remontowo Budowlane

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/01/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Praca fizyczna, Praca Inne, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne