Opis stanowiska pracy

Polska firma budowlana - generalny wykonawca, prowadzący roboty na terenie Belgii poszukuje doświadczonych pracowników budowlanych: murarzy, zbrojarzy, cieśli, betoniarzy, stolarzy, hydraulików, elektryków, operatorów koparek i żurawi wieżowych, brukarzy, monterów wod-kan oraz pracowników ogólnobudowlanych i wykończeniowych.

MOŻLIWE ZAROBKI POWYŻEJ 13 000 ZŁ

Zakres wykonywanych prac:

  • murowanie (z materiałów tj. cegła, ytong, porotherm, silka),
  • tynkowanie (ręczne , maszynowe, zewnętrzne , wewnętrzne),
  • zbrojenie (wykonywanie jak i montowanie gotowych prefabrykatów) ,
  • szalowanie (znajomość systemów takich jak Peri, Doka, Ulma, Hunnenbeck),
  • betonowanie,
  • osadzanie stolarki okiennej i drzwiowej,
  • docieplenia wełną mineralną i styropianem,
  • prace wykończeniowe ( montaż płyt g-k, gładzie, malowanie, montaż glazury),
  • prace przy rozbiórce budynków oraz ich konserwacji oraz inne prace ogólnobudowlane,
  • obsługa maszyn budowlanych.

Wymagania

  • chęć do współracy na zasadzie podwykonastwa (na własnej działalności gospodarczej)
  • umiejętności organizowania, użytkowania i likwidacji stanowiska pracy robót budowlanych oraz czynności pomocniczych z uwzględnieniem przepisów bhp, ppoż. i ochrony środowiska,
  • min. 3 lat udokumentowanego doświadczenia w zawodzie,
  • sumienność, rzetelność w pracy,
  • preferowani kandydaci w wieku 25-55 lat,
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz,
  • brak nałogów,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego oraz własne auto.

Oferujemy:

  • atrakcyjne zarobki (wypłacane w euro, co dwa tygodnie regularne płatności bez opóźnień),
  • możliwość urlopów i zjazdów średnio co 6 tygodni,
  • współpracę przy kilkudziesięciu budowach! stabilną i legalną pracę, bez przestojów i na długi okres czasu,
  • zakwaterowanie (pensjonaty i pokoje jedno, maksymalnie dwuosobowe),
  • opiekę biura podczas wyjazdu i odbywania kontraktów.

Prezentacja firmy

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą budowlaną, która jako general... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/04/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Wynagrodzenie
90PLN - 111PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Energetyka, Praca Praca fizyczna