Pracownik budowlany z j. fr - PRACA OD STYCZNIA

Work Service Express

Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

Miejsce pracy: BELGIA
POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH

Praca tymczasowa
KRAZ 1116

ZADANIA:

  • Prace przy wykopach
  • Wylewanie fundamentów
  • Montaż prefabrykatów na budowie

WYMAGANIA:

  • Znajomość języka francuskiego - WARUNEK KONIECZNY!
  • Doświadczenie w pracach budowlanych
  • Gotowość do pracy w nadgodzinach
  • Możliwość zabrania na projekt swojego samochodu - PRZEWIDZIANE PREMIE
  • Gotowość na rozpoczęcie pracy w Belgii 08.01.2018

OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pewne nadgodziny
  • Premie - 100 euro za użytkowanie własnego pojazdu + kilometrówka
  • Polską umowę o pracę tymczasową
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Zakwaterowanie
  • Odprowadzanie składek do ZUS od średniej krajowej
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach - jeśli jesteś dobrym pracownikiem zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt!
  • Wynagrodzenie zawsze wypłacane na czas - w Euro lub Złotówkach wedle życzenia pracownika
  • Opiekę koordynatora
  • Opiekę Rzecznika Praw Pracownika

Przed wyjazdem otrzymasz kompleksową ofertę projektową.