Pracownik budowlany z francuskim - BELGIA !

Work Service Express

Belgia, zagranica

praca tymczasowa
Work Service Express Miejsce pracy: Belgia »

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW BUDOWLANYCH
Miejsce pracy: Belgia
KRAZ: nr 1116

OBOWIĄZKI:

  • Montaż prefabrykatów na budowie.
  • Prace ogólnobudowlane
  • Wykopy
  • Prace porządkowe

CZEGO WYMAGAMY OD KANDYDATÓW?

  • Podstawowej znajomości języka francuskiego (A2 - B1)
  • Doświadczenia w branży budowlanej
  • Możliwości wyjechania własnym samochodem ( przewidziany dodatek amortyzacyjny)

PROPONUJEMY:

  • Całkowita kwota wynagrodzenia ok. 1900-2000 euro netto ( w wypadku większej ilości nadgodzin może ono się zwiększyć )
  • Dodatek za eksploatacje własnego samochodu
  • Możliwość realizacji nadgodzin !
  • Płatny urlop wypoczynkowy
  • Polską umowę o pracę na pełen etat
  • Stabilne zatrudnienie i gwarancję rozwoju zawodowego na kolejnych projektach ( jeśli jesteś dobrym pracownikiem, zawsze znajdziemy dla Ciebie projekt)
  • Wynagrodzenie wypłacane NA CZAS (w EUR lub PLN - wedle preferencji pracownika)
  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Opiekę Rzecznika Pracownika