Pracownik budowlany/pomocnik (betoniarza, murarza, cieśli, zbrojarza)

Kisslegg, zagranica

Polski HR International Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla Naszego Klienta poszukujemy pracowników/pomocników budowlanych na wyjazd do Niemiec.

Zakres obowiązków:

  • ogólne czynności budowlane pomoc przy produkcji schodów, ścian, sufitów, betonowanie, szalowanie

Wymagania:

  • zmysł techniczny
  • gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • doświadczenie przy pomocy na budowie lub w którymś z wymienionych zawodów: betoniarz, murarz, cieśla lub zbrojarz

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • dojazd z zakwaterowania do miejsca pracy
  • darmowe zakwaterowanie
  • 20 dni urlopu/rocznie (zasady rozliczenia – 10% dodatku do wynagrodzenia brutto)
  • 180-220 godzin miesięcznie

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV przez formularz lub kontakt 735 933 896

Polski HR International to nowoczesna agencja rekrutacyjna, która operuje na... międzynarodowym rynku pracy. Łączymy polskich pracowników z pracodawcami z całej Europy, którzy prowadzą działalność w różnych branżach. Należymy do Polskiego HR S.A., który funkcjonuje na międzynarodowym rynku HR od 1999 r. Polski HR International Sp. z o. o. jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 7562.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/06/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenie
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Praca Budownictwo / Praca na budowie , Praca Inne , Praca Praca fizyczna