Pracownik budowlany- murarz, cieśla szalunkowy

InterKadra Sp. z o.o.

Lille, Francja, zagranica

Opis stanowiska pracy

InterKadra Sp z o.o. jest licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372. Obecnie dla naszego Klienta we Francji poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowiskach:
Lokalizacja: Lille

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• prace murarskie z cegły i pustaków
• lanie betonu
• stawianie ścian z szalunków

WARUNKI ZATRUDNIENIA:
• umowa o pracę tymczasową,
•  zakwaterowanie zapewnione i opłacone
• dodatek transportowy-częściowy zwrot kosztów podróży
• możliwość pracy w nadgodzinach
• długotrwałą współpracę
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności związanych z wyjazdem

KONTAKT:
Aplikacje (CV) prosimy wysyłać na poniższy adres mailowy. W treści maila prosimy zawrzeć klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym życiorysie zawodowym (CV) dla Interkadra Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Wymagania

• doświadczenie w pracy na budowie
• samodzielność w wykonaniu powierzonych prac
• chęci i zaangażowanie

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
6 miesięcy
Liczba wakatów:
6
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Premie, dodatki:
dodatek transportowy, dodatek żywieniowy,darmowe zakwaterowanie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Praca fizyczna