pracownik budowlany/malarz,docieplenia/tynkarz/wykończeniowiec w Niemczech

Agencja Pośrednictwa Pracy Servis HR

Sutgart, zagranica

Opis stanowiska pracy

Prace ogólnobudowlane na terenie całych Niemiec

Oferujemy

Bardzo dobre wynagrodzenie plus dodatkowe diety otrzymywane za każdy przepracowany dzień
Profesjonalne wsparcie polskojęzycznych dysponentów na wszystkich etapach współpracy
Prace na niemieckich warunkach, wraz z niemiecka umowa o prace na czas nieokreślony.
Niemieckie ubezpieczenia, umowę zgodna z niemieckim kodeksem pracy.
Wynagrodzenie od 10 Euro brutto+diety

Wymagania

Wymagania

Doświadczenie na wyżej wymienionym stanowisku
Umiejętność dobrej organizacji swojego miejsca pracy
Prawo jazdy+własne auto będą dodatkowym atutem

Prezentacja firmy

Agencja Pośrednictwa Pracy SERVIS HR jest niepubliczną jednostką świadc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
60
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
10PLN - 13PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
dieta od 3-5 Euro netto
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie