Pracownik budowlany do wyburzeń

Freelancer Worldwide A/S

Dania, zagranica

Opis stanowiska pracy

Potrzebujemy doświadczonych pracowników budowlany do wyburzeń z dużym doświadczeniem w zakresie pokrycia dachów metalowych i cynkowych.

Wszystkie płyty cynkowe są wygięte i muszą tylko montować płyty na elewacjach i dachu zgodnie z rysunkami projektu.

Projekt:

  • Wynagrodzenie: 130, - DKK
  • Pieniądze na wakacje: 12,5%
  • Søgnehelligdag: 8,6
  • Emerytura (po 3 miesiącach): 12% (8% od nas, 4% od pracownika)

Opis prac: Rozbiórka budynków mieszkalnych i domów. Głównie rozbiórka wewnątrz domów spowodowała zburzenie ścian, dachów, luźnych przedmiotów jako szafy, okna itp.

1,5 tygodnia w Juelsminde przy realizacji projektów mieszkaniowych

Wymagania od pracowników:

  • Doświadczenie w budownictwie i przy wyburzeniach
  • Prawo jazdy
  • Żadnych problemów z alkoholem

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Zasadnicze zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Praca fizyczna, Praca Praca na produkcji