Pracownik budowlano - serwisowy

Vectra S.A.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Jeśli chcesz dołączyć do grona osób tworzących dynamicznie zmieniający się rynek telekomunikacyjny i masz ambicje uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów, zgłoś swoją kandydaturę.

VECTRA to wiodący na rynku ogólnopolski kablowy operator telekomunikacyjny, który oferuje klientom pakiet nowoczesnych usług. Wieloletnie doświadczenie firmy, bogata oferta oraz systematyczny rozwój ugruntowały jej silną pozycję w branży. Rynek telekomunikacyjny, w którym działa zmienia się dynamicznie, wymaga ciągłego doskonalenia usług i wprowadzania innowacyjnych rozwiązań z różnych obszarów biznesowych. Dotychczasowy sukces Vectry to przede wszystkim wynik zaangażowania i kreatywności całego zespołu, któremu firma daje możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Udział w realizacji naszych inwestycji (instalacje teletechniczne),
  • Budowa przyłączy teletechnicznych,
  • Przygotowanie dokumentacji,
  • Sporządzanie przedmiarów i wycen,
  • Koordynacja i terminowe prowadzenie prac,
  • Raportowanie postępów prac.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Dobrej organizacji pracy i samodzielności,
  • Umiejętności obsługi elektronarzędzi,
  • Doświadczenia w dziedzinie instalacji teletechnicznych,
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze minikoparki,
  • Prawa jazdy kategorii B.

Oferujemy:
- Pracę w branży telekomunikacyjnej z dostępem do najnowszych rozwiązań światłowodowych - Dostęp do systemów wymiany wiedzy i informacji - Niezbędne szkolenia i kursy - Prace w firmie będącej jednym z liderów branży telekomunikacyjnej - Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych zadań - Otwartość na indywidualne podejście do realizowanych zadań

Vectra S.A.
Prześlij CV za pomocą przycisku APLIKUJ.
W tytule wpisz odpowiednią nazwę stanowiska.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.