Opis stanowiska pracy

Dystrybutor taśm i klejów przemysłowych o ugruntowanej pozycji (ponad 20 lat na rynku) z branży przemysłowej, poszukuje pracownika na stanowisko pracownik biurowy.

Miejsce pracy: Wrocław , Psie-Pole

Opis stanowiska :

  • wystawianie faktur i wprowadzanie do systemu,
  • kontrolowanie i kompletowanie dokumentów niezbędnych do wystawiania faktur,
  • rozliczanie dokumentów magazynowych,
  • kontrola nad obiegiem dokumentacji,

Wymagania

Wymagania:

  • skrupulatność i dokładność we wprowadzaniu danych do systemu,
  • obsługa komputera,
  • wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

  • umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjny system wynagrodzeń 3000-4000 zł brutto,
  • dobrą atmosferę pracy.

Prezentacja firmy

Jesteśmy Firmą działającą w branży przemysłowej od 1998 roku.<br... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja