Opis stanowiska pracy

MEDI-system Sp. z o.o. to nowoczesna organizacja o wieloletniej tradycji i wysokich standardach. Wieloletnie doświadczenie w rehabilitacji i opiece długoterminowej stawia firmę na niekwestionowanej pozycji lidera w tych dziedzinach. Świadczymy usługi medyczne stacjonarne i ambulatoryjne w siedmiu placówkach na terenie województwa mazowieckiego i śląskiego. Właścicielem 100% udziałów w MEDI-system jest notowana na giełdzie papierów wartościowych w Paryżu ORPEA, lider na europejskim rynku opieki długoterminowej i rehabilitacji stacjonarnej.

Do pracy w Biurze Zarządu, poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY, miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • wsparcie w bieżących zadaniach zespołu Kadr i Płac;
  • przyjmowanie, ewidencja oraz archiwizacja dokumentów kadrowych;
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów pomiędzy jednostkami Spółki a działem kadrowo-płacowym;
  • wprowadzanie i aktualizacja danych pracowników w systemie kadrowo-płacowym TETA;
  • prace pomocnicze w zakresie spraw związanych z wysyłką, segregacją i rejestracją korespondencji Biura Zarządu.

Wymagania:

  • student studiów zaocznych (preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, finanse, ubezpieczenia);
  • dyspozycyjność ok. 40 godzin tygodniowo (od poniedziałku do piątku);
  • praktyczna znajomość programów Microsoft: Word i Excel oraz obsługi urządzeń biurowych;
  • samodzielność oraz umiejętność organizacji pracy własnej;
  • dokładność, skrupulatność, dyskrecja;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz studia na kierunku związanym z HR będą dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • umowę cywilnoprawną;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziale HR;
  • stabilne zatrudnienie;
  • pracę w miłej atmosferze.

Prezentacja firmy

Firma MEDI- system zajmuje się szczególnymi obszarami świadczeń m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Praca dla studenta, Praca Praktyki / Staż