LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: 0014419
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

- Realizacja zmian w umowach zawartych,
- Potwierdzanie cesji praw z umów ubezpieczenia,
- Rozwiązywanie umów i rozliczenia składek,
- Potwierdzanie zawarcia umowy ubezpieczenia,
- Wystawianie zaświadczeń o przebiegu ubezpieczenia.

Oczekiwania:

- Wykształcenie średnie (zdana matura),
- Dyspozycyjność (praca w godzinach 8 - 20, 8 godzin dziennie),
- Umiejętność szybkiego uczenia się,
- Wysoka kultura osobista, komunikatywność,
- Bardzo dobra organizacja pracy,
- Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferta:

- Umowa zlecenie,
- Wynagrodzenie godzinowe ze stawką 15 zł brutto,
- Praca w zespole o wysokich kwalifikacjach,
- Wdrożenie umożliwiające samodzielną pracę na stanowisku.

=> 43
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.