Media Markt
Czekamy na Ciebie, dołącz do zespołu MEDIA MARKT!
Chcesz mieć ciekawą pracę, w której nigdy się nie nudzisz? Ważna jest dla Ciebie atmosfera i ludzie, z którymi pracujesz? Świetnie się składa bo aktualnie do naszego sklepu MEDIAMARKT w Warszawa, Galeria Młociny poszukujemy osób na stanowisko:

PRACOWNIK BIUROWY

Miejsce pracy: Warszawa, Galeria Młociny
Media Markt

Opis stanowiska

  • Pomoc pracownikom w sprawach organizacyjno – administracyjnych
  • Dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w
  • Prowadzenie spraw personalnych pracowników Sklepu
  • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z reklamą
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wprowadzanie do systemu danych z dokumentów księgowych
  • Udział w inwentaryzacji
  • Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w dostawach oraz zwrotów do dostawców, księgowanie faktur korygujących

Szukamy osób:

  • Z doświadczeniem w pracy z dokumentami księgowymi
  • Ze znajomością pakietu Office, w szczególności bardzo dobrą znajomością Excel
  • Z wykształceniem minimum średnim
  • Z praktyczną znajomością prawa pracy
  • Osób, które są dokładne i skrupulatne
  • znajomość programów graficznych mile widziana.

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
  • Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)
  • Pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa lub żywieniowa, dodatek na Święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe, dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.