PRACOWNIK BIUROWY

Warszawa, Galeria Młociny, mazowieckie

Media Markt

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska

  • Pomoc pracownikom w sprawach organizacyjno – administracyjnych
  • Dbałość o sprawny przepływ dokumentów i informacji w
  • Prowadzenie spraw personalnych pracowników Sklepu
  • Prowadzenie spraw administracyjnych związanych z reklamą
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Wprowadzanie do systemu danych z dokumentów księgowych
  • Udział w inwentaryzacji
  • Wyjaśnianie ewentualnych niezgodności w dostawach oraz zwrotów do dostawców, księgowanie faktur korygujących

Szukamy osób:

  • Z doświadczeniem w pracy z dokumentami księgowymi
  • Ze znajomością pakietu Office, w szczególności bardzo dobrą znajomością Excel
  • Z wykształceniem minimum średnim
  • Z praktyczną znajomością prawa pracy
  • Osób, które są dokładne i skrupulatne
  • znajomość programów graficznych mile widziana.

Wymagania

Oferujemy

  • Przyjazną atmosferę, niepowtarzalny zespół
  • Od pierwszego dnia umowę o pracę - wynagrodzenie zawsze na czas (do 29 każdego miesiąca na koncie)
  • Pakiet benefitów (prywatna bezpłatna opieka medyczna, karta sportowa lub żywieniowa, dodatek na Święta, dodatek urlopowy, ubezpieczenie grupowe, dodatki rodzinne: z okazji zawarcia związku małżeńskiego oraz z okazji narodzin dziecka)
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy

Media Markt jest międzynarodową siecią specjalistycznych marketów elektronicznych,... oferujących najpełniejszy na rynku asortyment sprzętu multimedialnego, teleinformatycznego, fotograficznego, AGD, telewizorów, urządzeń audio-wideo i biurowych oraz akcesoria. Ofertę uzupełniają książki w klasycznej postaci oraz audio- i e-booki, gry komputerowe, filmy, muzyka oraz szeroki wybór biletów na imprezy kulturalne i sportowe.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Administracja / Sekretariat , Praca Administracja biurowa , Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Biuro / Dokumentacja