Opis stanowiska pracy

·         wprowadzanie danych do systemu;

·         generowanie zestawień i ich analiza;

·         dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie;

·         kontakt telefoniczny z klientami;

·         kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy;

·         realizacja bieżących zadań zleconych przez przełożonego;

·         inne prace o charakterze biurowym i administracyjnym.

oferujemy:

·         praca w stałych godzinach 8:00-16:00;

·         wolne weekendy;

·         możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w profesjonalnym gronie.

Wymagania

• biegłość w obsłudze komputera i urządzeń biurowych;
• praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office;
• dobra organizacja pracy własnej;
• umiejętność pracy w zespole;
• wysoki poziom kultury osobistej;
• komunikatywność;
• kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów;
• doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.

Prezentacja firmy

Jesteśmy hurtownią farmaceutyczną działającą na terenie rynku dol... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/09/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja