Opis stanowiska pracy

Kancelarie adwokata niemieckiego (Rechtsanwalt) oraz polskiego radcy prawnego poszukują kandydata do wspólnego biura na stanowisko Asystent.

Zakres prac:

  • obsługa sekretariatu, w tym telefoniczna obsługa klienta
  • obsługa elektronicznej bazy dokumentów i archiwizacja dokumentów
  • opracowywanie ofert i analiz
  • opracowywanie projektów pism do niemieckich instytucji i Sądów, a także klientów i partnerów
  • przygotowywanie niemieckich rozliczeń podatkowych wg wzorów i instrukcji
  • tłumaczenia wg wzorów
  • pomoc w sprawach kadrowych
  • pomoc w sprawach księgowych np. dekretowanie wyciągów bankowych, fakturowanie oraz uzgadnianie sald z kontrahentami

Wymagania

  • bardzo dobra obsługa komputera (Windows 10, Microsoft Office)
  • co najmniej dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • uczciwość, rzetelność i sumienność
  • umiejętności analityczne i dobra organizacja pracy

Mile widziane:

  • doświadczenie w systemie pracy kancelarii prawnej bądź księgowości
  • znajomość podstaw prawa niemieckiego
  • inicjatywa i samodzielność

Prezentacja firmy

Kancelaria adwokata niemieckiego oraz polskiego rady prawnego świadczy u... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/05/2018
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące, następnie możliwa umowa na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Wynagrodzenie
2 775PLN - 3 850PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
możliwe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Prawo / Prokuratura