Pracownik biurowy

Sosnowiec, śląskie

Enexio Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Do głównych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:

- obsługa sekretariatu,
- opieka nad dokumentacją firmy,
- prowadzenie korespondencji, rejestru umów, faktur,
- zarządzanie zakupami (np. artykułów biurowych),
- organizacja spotkań Zarządu,
- współpraca z działem księgowości.
- obsługa podstawowych dokumentów księgowych

Wymagania

- dobra organizacja pracy,
- umiejętności organizacyjne oraz dbałość o szczegóły,
- znajomość programów komputerowych z pakietu MS Office oraz obsługa urządzeń biurowych,
- umiejętności interpersonalne, komunikatywność,
- prawo jazdy.
- mile widziana znajomość programy InsERT

ENEXIO POLAND specjalizuje się w dostarczaniu wypełnień polipropylenowych do oczyszczania... ścieków, uzdatniania wody, chłodzenia wody technologicznej, separacji cieczy i drenażu.

W ofercie ENEXIO

w zakresie gospodarki wodno-ściekowej:

- dostarczanie złóż biologicznych do oczyszczalni
- systemy zagospodarowania wód deszczowych i drenażu
- dostarczanie elementów wyposażenia dla oczyszczalni
- lamele do systemów uzdatniania wody i sedymentacji

w zakresie chłodzenia wody technologicznej:

- zraszalniki
- eliminatory kropel /odkraplacze
- żaluzje wlotu powietrza
- dysze zraszające

Wieloletnie doświadczenie i opatentowane metody produkcji naszych wypełnień są gwarancją zadowolenia i zaufania naszych Klientów. A certyfikaty i aprobaty techniczne jakimi dysponujemy, potwierdzają jakość naszych wyrobów i solidność firmy ENEXIO POLAND.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
01/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Przedział wynagrodzenia:
2.600,00 zł - 2.800,00 zł / miesięcznie (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat