Mexem Sp. z o.o. Mexem Sp. z o.o. Mexem Sp. z o.o. Mexem Sp. z o.o.
MEXEM sp. z o.o. jest firmą istniejącą od 1988 r., specjalizująca się w międzynarodowych i krajowych przewozach towarów oraz w spedycji i magazynowaniu.

Obecnie poszukujemy dynamicznej osoby na stanowisko:

Pracownik Biurowy

Miejsce pracy: Pruszków

Nr ref. B/01/18

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej
  • wprowadzanie danych do systemu
  • zapewnienie prawidłowego obiegu dokumentów wewnątrz firmy
  • przygotowywanie podstawowych pism
  • praca z dokumentami transportowymi

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie średnie
  • umiejętność obsługi komputera, kserokopiarki oraz innych, podstawowych urządzeń biurowych
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Stabilną pracę (zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę)
  • Rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość poszerzania wiedzy i umiejętności w zakresie pracy na wykonywanym stanowisku
  • Opiekę medyczną w sieci placówek prywatnych
  • Pakiety sportowe
  • Ubezpieczenia grupowe
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.