LeasingTeam Sp. z o.o.
LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: 0012854
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

  • weryfikowanie dokumentów,
  • sporządzanie pism,
  • obsługa aplikacji wewnętrznych,
  • kontakt mailowy.

Oczekiwania:

  • Dyspozycyjność w dni poniedziałek-piątek,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Rzetelność, sumienność,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera w szczególności pakietu MS Office (Excel i Word),
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (drukarka; skaner).

Oferta:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (od razu po szkoleniu umowa na 18 miesięcy),
  • Wynagrodzenie godzinowe 13zł brutto/h,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 7:30-15:30,
  • Możliwość zdobycia interesującego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.