Pracownik biurowy

Premium Work

Opole, opolskie

Opis stanowiska pracy

  • przygotowywanie ofert, ogłoszeń i aplikacji, również w języku niemieckim
  • prace biurowo - administracyjne
  • prowadzenie rozmów kwalifikacyjnych kandydatów do pracy, wraz z weryfikacją poziomu znajomości języka niemieckiego
  • dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania:

  • znajomość języka niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny
  • samodzielność
  • otwartość i komunikatywność
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office

Oferujemy:

  • pracę w pełnym wymiarze (pon-pt)
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje
  • stabilną formę współpracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

Jeśli spełniasz nasze oczekiwania i gotów jesteś dołączyć do naszego Zespołu, zapraszamy do wysłania dokumentów aplikacyjnych w formie CV pod przyciskiem APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Jesteśmy agencją pracy, specjalizującą się w świadczeniu usług z zakre... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja