Competia Kancelaria Prawna  Sp. z o.o.
Nowoczesna Kancelaria Prawna oferująca kompleksowe usługi prawne zarówno dla klientów indywidualnych jak również dla przedsiębiorców. Wiodącym obszarem naszych działań jest obsługa prawna kredytów frankowych, kredytów złotówkowych, windykacja należności oraz odzyskiwanie odszkodowań. Obsługujemy Klientów z najwyższą starannością oraz pełnym zaangażowanie w powierzone zadania.

Pracownik biurowy

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie w renomowanej kancelarii,
  • otwartą i przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole,
  • szkolenie i wdrożenie do zadań oraz wsparcie menadżera.

ZADANIA:

  • obsługa wyszukiwarek internetowych,
  • prowadzanie rozmów telefonicznych z zespołem handlowym.

WYMAGANIA:

  • swobodne poruszanie się po internecie (wyszukiwarki, portale społecznościowe)
  • obsługa poczty elektronicznej,
  • umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych,
  • komunikatywność, sumienność, zaangażowanie.

ODSZKODOWANIA