Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne DP MED w Jabłonnie poszukuje pracownika biurowego

Obowiązki:

- tworzenie pism urzędowych
- zamawianie towarów, negocjacja cen z kontrahentami
- ewidencja towarów otrzymanych i wydanych
- dekretacja dokumentów
- kontrola stanów magazynowych i gabinetów
- weryfikacja stanu urządzeń w gabinetach

Wymagania

- bardzo dobra obsługa komputera
- znajomość pakietu Office
- łatwość w komunikacji osobistej i zdalnej (email, telefon)
- umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

DP MED to nowoczesne Centrum Medyczne mieszczące się w Jabłonnie przy ul... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Inne