ManpowerGroup Sp. z o.o.

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Miejsce pracy: Chlebnia k. Grodziska Mazowieckiego
Numer ref. PAD/063/AJĘ

Zadania:

  • Praca w dziale administracji magazynowej
  • Prace administracyjne związane z funkcjonowaniem magazynu
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Przyjmowanie i weryfikacja dokumentów wejścia i wyjścia towarów do i z magazynu
  • Weryfikacja dokumentów odebranych od kierowców
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Współpraca z Kierownikami magazynu i innymi działami firmy

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie Klienta po 3 mies.
  • Praca w znanej w branży firmie
  • 16 zł brutto/h
  • Praca w systemie 3-zmianowym
  • Benefity w postaci m.in. prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, różnych zniżek

Wymagania:

  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym (od poniedziałku do piątku)
  • Zaangażowanie i dokładność
  • Mile widziane doświadczenie w pracach biurowych
  • Doświadczenie w administracji magazynowej będzie dodatkowym atutem

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials