Pracownik biurowy

OTTO Work Force

Gdańsk, pomorskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gdańsk

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy osób na stanowisko:
Asystent ds. obsługi klienta

Miejsce pracy: Gdańsk, ul. Elbląska
Nr ref: MK/PB/GDA/11/17

Wymagania:

Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Praktyczna znajomość MS Office (w szczególności Excel)
Umiejętność współpracy z grupą
Umiejętność organizowania pracy własnej
Doświadczenie w branży TSL będzie dla nas dodatkowym atutem

Obowiązki:

Obsługa Poczty Polskiej + dystrybucja dokumentów pomiędzy oddziałami
Prace biurowe
Wsparcie przy organizowaniu imprez integracyjnych
Obsługa gości
Wsparcie administracyjne działów
Zakupy biurowe
Weryfikacja poprawności i akceptacja faktur kosztowych
Wyliczanie tras dla przewoźników
Aktualizacja bazy przewoźników kontraktowych
Przygotowywanie umów współpracy dla nowych przewoźników
Zakładanie nowych przewoźników w systemie
Przesyłanie wniosków o założenie/modyfikację klientów do windykacji

Oferujemy:

Umowę o pracę tymczasową na czas określony (później zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
Możliwość rozwoju zawodowego,
Wsparcie doświadczonych specjalistów przy procesie wdrożenia
Bardzo przyjazną atmosferę pracy
Pracę w nowocześnie zarządzanej globalnej korporacji

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.