Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za:

  • wykonywanie czynności administracyjno-organizacyjnych
  • obsługę zleceń produkcyjnych
  • rozwijanie i aktywne utrzymywanie relacji z dotychczasowymi i potencjalnymi Klientami
  • tworzenie treści marketingowych do promocji firmy
  • zakupy

Od Kandydatów oczekujemy:

  • co najmniej dwuletniego doświadczenia w obsłudze Klienta B2B
  • dobrej znajomości języka angielskiego
  • dobrych umiejętności komunikacyjnych
  • dobrych umiejętności analitycznych
  • entuzjazmu w kontaktach międzyludzkich i zaangażowania w pracę
  • chęci ciągłego rozwoju
  • stabilności
  • umiejętności posługiwania się MS Word i MS Power Point

Dodatkowym atutem będzie:

  • znajomość dodatkowych języków obcych
  • doświadczenie w branży filtracji (Klimatyzacja i Wentylacja)
  • umiejętność pracy w programach ERP
  • znajomości procesu obsługi sklepu internetowego

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

  • dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju
  • pracę w zespole pasjonatów z dużym doświadczeniem w branży ważnej dla społeczeństwa
  • pracę z ciekawymi Klientami krajowymi i zagranicznymi
  • narzędzia pracy (komputer, telefon no-limit)
  • uczestnictwo w ciekawych projektach rozwojowych oraz krajowych jak i międzynarodowych
  • wydarzeniach biznesowych w ramach Grupy Kapitałowej.

Prezentacja firmy

Filters International Sp. z o.o. to firma produkcyjna, wytwarzają... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Obsługa klienta