Opis stanowiska pracy

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało:

  • współpraca z koordynatorem projektu
  • wsparcie pracy działu rekrutacji i administracji

Wymagania:

  • znajomość języka hiszpańskiego lun ukraiński/rosyjski na poziomie minimum B1
  • znajomość pakietu MS Office,
  • dyspozycyjność w godzinach 8-16
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zaangażowanie, komunikatywność, dokładność, operatywność, terminowość.

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • pracę w przyjaznym zespole
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Prezentacja firmy

DEKRA Praca Sp. z o.o. jest częścią niemieckiej firmy DEKRA AG, która ob... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja