LeasingTeam Sp. z o.o.
CPC Consulting Group, agencja zatrudnienia z Grupy Kapitałowej LeasingTeam realizuje projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i deleguje pracowników do pracy za granicą. Dzięki specjalistycznej wiedzy i doskonałej znajomości dyrektyw unijnych i legislacji, CPC Consulting Group gwarantuje najwyższą jakość usług i zgodność wszystkich działań z przepisami prawa.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Pracownik biurowy

Miejsce pracy: Biała Podlaska
Nr ref.: 0013580
Rodzaj pracy: Praca tymczasowa

Zakres obowiązków:

- obsługa Klientów Indywidualnych zgodnie z obowiązującymi procedurami,
- obsługa zawartych umów oraz zawieranie umów sprzedaży lub usługi kompleksowej dla gospodarstw domowych i small biznesu,
- współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w zakresie obsługi odbiorców, w ramach umowy kompleksowej,
- raportowanie zdarzeń wynikających z obsługi klienta na stanowisku pracy,
- obsługa promocji i ofert sprzedaży.

Oczekiwania:

- wykształcenie wyższe preferowane ekonomiczne lub prawnicze,
- znajomość zagadnień związanych z funkcjonowaniem rynku energii,
- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.

Oferta:

- atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe od 14 zł brutto,
- atrakcyjny system benefitów,
- miła i przyjazna atmosfera w pracy,
- stabilna praca w renomowanej Firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.