Opis stanowiska pracy

• Wsparcie asystenckie biura
• Prowadzenie i czuwanie nad kalendarzem spotkań biura
• Organizacja i obsługa wyjazdów służbowych: rezerwacja hoteli, biletów lotniczych, współpraca z firmami cateringowymi, czuwanie nad nienagannym porządkiem i wyglądem biura
• Współpraca z firmami kurierskimi i dostawcami usług
• Przyjmowanie, przygotowywanie i nadawanie korespondencji oraz przesyłek
• Obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych (zamawianie artykułów biurowych, odbieranie połączeń telefonicznych, obsługa ogólnych adresów mailowych itp.)
• Dbałość o obieg dokumentów w firmie
• Wystawianie faktur
• Inne prace administracyjno-biurowe
• Dbanie o dobry wizerunek firmy

Wymagania

• Dobra znajomość języka angielskiego
• Dobra organizacja pracy i wielozadaniowość
• Wysoka kultura osobista
• Komunikatywność
• Odpowiedzialność
• Systematyczność
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
• Umiejętność pracy pod presją czasu w dynamicznym środowisku
• Chęć rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń
• Pozytywne nastawienie do wyzwań
• Mile widziany status studentki/studenta

Prezentacja firmy

Firma od dwudziestu lat zajmująca się zabudową stoisk targowych w kraju ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa