Opis stanowiska pracy

GoldCare to firma świadcząca usługi opiekuńcze na wysokim poziomie dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Charakteryzuje się najwyższym poziomem świadczonych usług. Jako pierwsza polska firma korzysta z innowacyjnego systemu łączącego w sobie monitoring funkcji życiowych pacjenta i zarządzanie pracą opiekunów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownika Biurowego ds. rekrutacji. Do osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie sprawna obsługa biura, w tym:

- aktywne pozyskiwanie pracowników

- prowadzenie procesów rekrutacyjnych, weryfikowanie kandydatur,

- prowadzenie rozmów rekrutacyjnych oraz dokumentacji

- obsługa telefonu i skrzynki pocztowej

- prowadzenie korespondencji

- obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

Wymagania

- orzeczenie o niepełnosprawności - warunek konieczny

- wykształcenie min. licencjat

- umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych z zachowaniem wysokich standardów komunikacji

- umiejętność obsługi skrzynki mailowej oraz redagowania tekstów

- umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office

- umiejętność pracy pod presją czasu

- umiejętność pracy w zespole

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B

- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00

- szkolenie z zakresu wewnętrznego programu komputerowego

- dobrze skomunikowane miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, ul. Wita Stwosza

- wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy

- pracę w miłym i zgranym zespole

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Służba zdrowia