Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 18/12/2017.

Opis stanowiska pracy

GoldCare to firma świadcząca usługi opiekuńcze na wysokim poziomie dla osób starszych, przewlekle chorych i osób z niepełnosprawnościami. Charakteryzuje się najwyższym poziomem świadczonych usług. Jako pierwsza polska firma korzysta z innowacyjnego systemu łączącego w sobie monitoring funkcji życiowych pacjenta i zarządzanie pracą opiekunów.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Pracownika Biurowego. Do osób zatrudnionych na tym stanowisku należeć będzie sprawna obsługa biura, w tym:

- obsługa telefonu i skrzynki pocztowej
- prowadzenie korespondencji
- obsługa prostych programów księgowych (wystawianie faktur)
- obsługa bieżących spraw administracyjno-biurowych

Wymagania

- orzeczenie o niepełnosprawności, warunek konieczny
- wykształcenie min. policealne
- umiejętność przeprowadzania rozmów telefonicznych z zachowaniem wysokich standardów komunikacji
- umiejętność obsługi skrzynki mailowej oraz redagowania tekstów
- umiejętność obsługi komputera i programów pakietu MS Office
- umiejętność obsługi prostych programów księgowych (wystawianie faktur)

Mile widziane:

- prawo jazdy kat. B
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

- praca od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-17:00
- szkolenie z zakresu wewnętrznego programu komputerowego
- dobrze skomunikowane miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, ul. Wita Stwosza
- wynagrodzenie podstawowe plus system premiowy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobrowolne zrzeszenie... podmiotów ekonomii społecznej promujących i organizujących zatrudnienie wspierane osób niepełnosprawnych w sferze handlu, produkcji i usług   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/12/2017
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Branża / kategoria:
Praca Medycyna / Opieka zdrowotna