Pracownik biurowy ze znajomością programów graficznych

DMT Sp. z o.o. Progress Sp. k.

40-158 Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Do zadań osoby zatrudnionej będzie należało:

- Tworzenie szablonów wydruków faktur, zamówień, ofert, umów w programie wewnętrznym, którego funkcjonowanie wzorowane jest na programie Microsoft Word;
- Parametryzowanie i testowanie wydruków w systemie;
- Stała współpraca z zespołem programistów tworzących oprogramowanie;
- Zgłaszanie błędów i potrzeb w zakresie funkcjonowania wydruków w systemie.

Oferujemy:

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
- Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji i doświadczenia;
- Umowę o pracę;
- Wsparcie ze strony wszystkich współpracowników;
- Stabilne warunki pracy.

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności Microsoft Word;
- Umiejętność tworzenia szablonów dokumentów oraz ich parametryzacja;
- Podstawowa wiedza z zakresu tworzenia makr i formuł;
- Doświadczenie w pracy przy programach biurowych;
- Podstawowa znajomość programów do fakturowania lub innych modułów systemów klasy ERP;
- Zmysł graficzny niezbędny do tworzenia szablonów dokumentów.

Mile widziane:

- Podstawowa wiedza odnośnie programowania (np. VBA, .NET);
- Podstawowa wiedza odnośnie tworzenia stron internetowych (HTML, javascript);
- Doświadczenie na stanowisku programisty lub testera oprogramowania;
- Znajomość wordpress-a.

Prezentacja firmy

Firma DMT PROGRESS to spółka deweloperska działająca na terenie ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa