PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ MS EXCEL

Grupa Kapitałowa Iglotex

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Dołączając do nowego zespołu, będziesz odpowiedzialna/y za:

  • zakładanie promocji w systemach,
  • rozliczanie akcji promocyjnych.

Stawiając na Ciebie oczekujemy, że będziesz osobą, która:

  • jest dyspozycyjna od pon. do pt. (między godz. 8.00 a 16.00, w czwartki między godziną 16.00 a 22.00; mile widziani studenci studiów zaocznych lub oststniego roku studiów stacjonarnych),
  • wykazuje się dobrą znajomością MS Excel (warunek konieczny),
  • wykazuje się umiejętnością pracy w zespole,
  • jest sumienna i odpowiedzialna.

Oferujemy:

  • możliwość pracy w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie, będącym liderem w swojej branży,
  • umowę zlecenie,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Zapraszamy także osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Wymagania

Podmiot zatrudniający: Iglotex Centrum Usług Wspólnych Sp. z o.o., ul. Leśna 2, 83-220 Skórcz.

Prezentacja firmy

Grupa Kapitałowa IGLOTEX to polski czołowy dystrybutor żywności m... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/05/2019
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja