Pracownik biurowy (ze znajomością języka niemieckiego)

Lublin, lubelskie

Adecco Poland Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Na początku pracy każdemu Pracownikowi nasz Klienta zapewnia szkolenie wstępne (za udział otrzymasz wynagrodzenie), które przygotowuje do pracy, nawet jeśli nie masz podobnego doświadczenia.

Czym będziesz się zajmował/ zajmowała:

  • odpowiadaniem na pytania klientów firmy - telefonicznie lub e-mailowo na podstawie przygotowanych przez firmę rozwiązań;
  • obsługą tylko połączeń przychodzących, bez konieczności dzwonienia do klientów samodzielnie!
  • dbaniem o profesjonalną obsługę klientów.

Czego od Ciebie oczekujemy:

Nie musisz mieć podobnego doświadczenia, natomiast zweryfikujemy, czy posiadasz:

  • dobrą znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • łatwość komunikacji i nastawienie na rozwiązywanie problemów klientów;
  • podstawowe umiejętności komputerowe (Windows, MS Office).

Co możemy Ci zaoferować:

  • umowę o pracę bezpośrednio z firmą, dla której prowadzimy rekrutację;
  • stabilne i długotrwałe zatrudnienie;
  • wsparcie dla kandydatów zmieniających miejsce zamieszkania - dopłata do mieszkania przez 18 miesięcy;
  • konkurencyjne wynagrodzenie - od 4000 PLN;
  • atrakcyjne premie wypłacane co miesiąc;
  • szkolenie wstępne, za które otrzymasz wynagrodzenie;
  • dodatkowe benefity: opiekę medyczną, bezpłatną kartę Multisport, dodatkowe ubezpieczenie, zniżki u partnerów biznesowych;
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy;
  • szansę na zdobycie doświadczenia i rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • pracę z dostępem do nowoczesnych technologii w biurowcu w centrum Lublina.
Oferta dotyczy pracy stałej.

Numer referencyjny: PBN/04/2019/LUB

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego... lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5600 placówek w 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 30 lokalizacjach na terenie kraju. W 2013 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 26 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
20/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Praca Administracja biurowa , Praca Obsługa klienta , Praca Praca dla studenta