PRACOWNIK BIUROWY ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKA NIEMIECKIEGO

TRW Polska Sp. z o.o.

Częstochowa, ul. Legionów 63, śląskie

Dołącz do ZF – jednego z czołowych dostawców branży Automotive na świecie.

Miejsce pracy: Częstochowa, ul. Legionów 63
ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. Organizacja w chwili obecnej zatrudnia około 137 tysięcy pracowników w 230 lokalizacjach w 40 krajach świata. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

www.zf.com

NASZE OCZEKIWANIA:

  • Znajomość j. niemieckiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, matematyka, rachunkowość, finanse ale także filologia i inne)
  • znajomość obsługi Excel’a
  • motywacja do pracy w księgowości, finansach
  • oferta skierowana jest zarówno do absolwentów, jak i osób z doświadczeniem zawodowym

Ponadto bardzo cenimy:

  • zdolności analityczne, dobrą organizację pracy, umiejętność pracy w grupie, zaangażowanie

OBOWIĄZKI:

  • Obsługa procesów w ramach księgowości korporacyjnej
  • kontakt z klientami zagranicznymi w celu udzielanie wyjaśnień i rozwiązywania bieżących problemów
  • przygotowywanie raportów oraz analiz
  • praca w systemie SAP

OFERUJEMY:

  • Przeszkolenie i wsparcie na stanowisku pracy
  • Prywatną opiekę medyczną PZU
  • Pakiet kafeteryjny MY BENEFIT
  • Pakiet socjalny, system zniżek na towary i usługi
  • Szkolenia językowe, z Excel’a oraz branżowe
  • Szkolenia z systemów używanych w firmie - SAP
  • Przyjazny zespół i koleżeńską atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.