Pracownik biurowy ze znajomością języka niemieckiego

Multicargo Sp. z o.o.

80-381 Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Chciałbyś spróbować swoich sił w transporcie? Planowanie tras transportowych brzmi dla Ciebie ekscytująco? Lubisz rozmawiać w języku niemieckim? Szukasz pracy w której każdy dzień będzie niepowtarzalny? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, to znaczy, że szukamy właśnie Ciebie!

Oferujemy:

• 3 miesięczny płatny Program Wdrożeniowy przygotowujący do objęcia samodzielnego stanowiska Spedytora Międzynarodowego,
• zdobycie wiedzy i doświadczenia w branży TSL,
• pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie,
• niezbędne narzędzia pracy,

Wymagania

Od Kandydatów oczekujemy:

• znajomości języka niemieckiego na poziomie minimum B2,
• znajomości języka angielskiego na poziomie minimum B2,
• dyspozycyjności w pełnym wymiarze godzin tygodniowo,
• umiejętności podejmowania szybkich decyzji oraz rozwiązywania problemów,
• nastawienia na realizację celów, pewności siebie oraz silnej motywacji do rozwoju.

Prezentacja firmy

MultiCargo oferuje swoim Partnerom kompleksowe rozwiązania logist... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/09/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców