Pracownik biurowy ze znajomością j. angielskiego

F.H. Viva Plus II

Bytom, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem na rynku artykułów marketingowych.

Obecnie w związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko

pracownik biurowy ze znajomością j. angielskiego.

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie
  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wysoka kultura osobista
  • rzetelność i odpowiedzialność
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność obsługi pakietu Ms Office
  • mile widziana umiejętność obsługi programu Comarch

UWAGA! W CV proszę umieścić informację dotyczącą oczekiwań finansowych oraz typu umowy.

Kandydatów na stanowisko prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku "aplikuj".

Prezentacja firmy

Firma Viva Plus jest liderem na rynku długopisów reklamowych w Polsce.<... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja