Pracownik biurowy z obsługą komputera

P.W. Tomasz Wygoda

Kobyla Góra, 63-507, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się monitoringiem GPS pojazdów
Poszukujemy osoby do pracy przy komputerze.
wystawianie faktur, przygotowywanie wysyłek, rozliczenia z kontrahentami, obsługa dedykowanego systemu.

Praca wstępnie w Mąkoszycach, docelowo w Kobylej Górze

Wymagania

Do współpracy zapraszamy kandydata, który:

posiada minimum średnie wykształcenie,
bardzo dobrze obsługuje komputer
ma zdolność do łatwego i szybko przyswaja nowych zagadnień,
cechuje go duża samodzielność w działaniu,
bardzo dobrze planuje i organizuje pracę własną,
posiada łatwość w nawiązywaniu kontaktów,

Oferujemy:

stałe i stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
ciekawą pracę zapewniającą stały rozwój i realizację różnorodnych projektów,

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Tropiciel GPS to firma zajmująca się systemami lokalizacji i nami... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja