Pracownik biurowy - z możliwością awansu na stanowisko Kierownika biura

VDC Automatic s.c.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

- obsługa urządzeń biurowych, poczty elektronicznej,
- przetwarzanie dokumentów,
- przygotowywanie ofert handlowych dla klientów,
- realizacja zamówień e-mailowych, telefonicznych oraz ze sklepu internetowego,
- wystawianie faktur,
- negocjowanie warunków handlowych z dostawcami,
- planowanie dostaw, import towarów,
- kontrola płatności, oraz terminów realizacji zadań,
- dbanie o prawidłowy przepływ informacji w firmie
- inne prace administracyjno-biurowe
- pełne szkolenia stanowiskowe (z zakresu wszystkich obowiązków), oraz wsparcie
doświadczonego asystenta przez cały okres pracy,

Wymagania

- wykształcenie minimum średnie
- bardzo dobra organizacja pracy
- inicjatywa i zaangażowanie
- znajomość środowiska Ms Office (Excel)
- komunikatywność i wysoka kultura osobista oraz uczciwość
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00

- mile widziane:
prawo jazdy kat. B, znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
handlowe i negocjacyjne

Prezentacja firmy

Zajmujemy się zaopatrzeniem przemysłu w komponenty i systemy do automaty... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/11/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Premie, dodatki:
premia uznaniowa oraz premia roczna
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Automatyka, Praca Biuro / Dokumentacja