Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 19/10/2018.

Pracownik biurowy z językiem niemieckim

Wrocław, dolnośląskie

AXIALUS S.A.

Opis stanowiska pracy

Agencja pracy tymczasowej i doradztwa personalnego AXIALUS S.A z siedzibą w Warszawie poszukuje osób zainteresowanych pracą.

Nr certyfikatu o dokonaniu wpisu podmiotu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia: 9032.

Obecnie do naszego oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby, która wesprze nas zespół w rekrutacji pracowników.

Stanowisko: PRACOWNIK BIUROWY z językiem niemieckim
Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska:
• Publikacja ogłoszeń w języku polskim
• Kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami poszukującymi zatrudnienia
• Prowadzenie wywiadu z kandydatem
• Gromadzenie dokumentacji wymaganej do zatrudnienia kandydata
• Przygotowywanie i podpisywanie dokumentów zatrudnieniowych
• Współpraca z innymi działami firmy: handlowcami, kadrami, księgowością, logistyką, koordynatorami

Wymagania

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
• Dobra organizacja, samodzielność i kreatywność

Oferujemy:
• Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę
• Ciekawą pracę w młodym teamie
• Po okresie próbnym prywatna opieka medyczna
• Możliwości rozwoju, szkoleń

Prezentacja firmy

Firma z branży HR.

Ostatnia aktualizacja:
16/01/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa